Home de Poelekus David van der Poel

David_2010_2011

20110219 David in Valkenburg

Vandaag stond de nieuwe cross van Valkenburg op het programma. De locatie was prachtig, en deed denken aan de vroegere crossen in Zwitserland. Veel schuine kanten, afdalingen, klimmetjes en een lange en steile loopklim.

Ik nam een goede start, en dook als 5de het veld in, na een paar rondjes waren we met een groep van 5 weg. Ik ging de hele tijd aan de rekker, maar streed wel voor de laatste podiumplek achter Van der Haar en Boulot. Tot ik in de voorlaatste ronde een zware valpartij maakte in de afdaling, en over de kop ging op het grindpaadje. Ik voelde direct dat ik de wedstrijd niet zou kunnen afmaken, wat natuurlijk bijzonder jammer was, omdat het ook zo goed ging. Al bij al viel de schade nog mee, de rechterkant van m'n lichaam is geschaafd, en heb een beetje last van een stijve heup en knie.

Hopelijk heb ik er morgen niet al te veel last van, zodat ik kan starten in de traditionele afsluiter in Oostmalle!

Call up zithromax online no prescription your prescriber as well as health care specialized for suggestions.

Take buy zithromax online azithromycin orally.

Connections, either since the order viagra drug looks at a very delicate issue or even individuals are likely to pay attention to something they listen to their associates, Viagra is certainly surrounded by a lot of erroneous and sometimes risky common myths.

Ditgene kan de teken zijn lorrie priapisme hierdoor moet onmiddellijk worden behandeld omkring blijvende schade les voorkomen. levitra canada

Since hair loss is definitely primarily from the generic propecia involving DHT, that it was reasoned which will Finasteride would avoid or turn back the process.

That makes it viagra without prescriptions usa in reality safe to consider a glass of wine beverage before utilizing the medication.

20110212 David in Heerlen

Vandaag reed ik in Heerlen een wedstrijd tussen de Elite. Er stonden mooie namen op de affiche, zoals Stybar, Pauwels en Walsleben.

Het rondje lag er mooi bij, met een paar modderstroken, afdalingen en de lange trap.

Ik startte redelijk goed, en kon na een halve ronde aansluiten in de kopgroep van 10. Dit hield ik 4 rondjes vol, maar toen braken Stybar en co de cross open, en verloor ik snel een minuut. Ik verloor al bij al weinig tijd, en reed tot 2 ronden van het einde voor plaats 15, als tweede belofte achter Lars Van der Haar. Maar toen ging het licht uit, en verloor ik heel veel tijd en plaatsten. Ik zou uiteindelijk op de 22ste plaats stranden.

Over het algemeen een zeer goed gevoel aan deze cross overgehouden, zeker met de 2de plaats als belofte tot 50 minuten voor het einde. Volgende week zaterdag rijd ik de nieuwe cross in Valkenburg, zondag de afsluiter van de GVA in Oostmalle.

20110212 David in Middelkerke

Vandaag stond één van de verste crossen op het programma, Middelkerke. Deze wedstrijd was opgenomen in de Superprestige. De omloop lag er slijkerig en glad bij, met enkele zware modderstroken, twee zandbakken en balkjes.

Ik nam een superstart, en dook als 1ste het veld in. Ik reed een lekker tempo en tot mijn verbazing nam ik direct 10 seconden voorsprong, dankzij mijn ploegmaat Wietse Bosmans die afstopte. Natuurlijk wist ik dat ik dit niet zou volhouden, en aan het einde van de eerste ronde viel ik. Ik bevond me toen nog in de kopgroep van 7, waaruit ik later zou moeten lossen. Gedurende de hele wedstrijd was ik in strijd voor de plaatsen 8-13. Uiteindelijk sloot ik de wedstijd af op een 12de plaats.

Ik was zeer tevreden met mijn wedstrijd, en had niet zoveel last als verwacht aan de rug. Hopelijk herstel ik goed zodat ik morgen een mooie plaats kan behalen in de wedstrijd tussen de Elite in Heerlen.

20110206 David in Hoogstraten

Vandaag reed ik de Superprestige wedstrijd in Hoogstraten. Het was een zware omloop, met enkele pittige klimmetjes en modderstroken. Mijn start ging niet goed, want ik geraakte niet in mijn klikpedaal. Ik dook rond de 15de plaats het veld in. In de eerste modderstrook viel ik in een spoor. Zonder erg dacht ik, maar het volgende bergje geraakte ik bijna niet omhoog door de pijn in mijn rug. Dit werd elke ronde slechter, en na 5 rondjes besloot ik dan ook te stoppen.

Deze week zal ik de osteopaat bezoeken om de rugpijn aan te laten pakken, en hopelijk zal het volgende week weer stukken beter gaan.

However, it is going to levitra canada give a great end up and give you many with happiness.

96% of them purchase propecia who were reassessed continue to had persistent sex unwanted effects; a number of them as well had within honnêteté, genital experience, and shoot high quality.

On the list of levitra issues in the sex life of guys is men's.

But an extensive learn that lasted for quite some time viagra cheap have shown the fact that the bulk coming from all lethal and even severe unwanted effects have lead from drug relationships that were cautioned about or for the reason that folks who suffer from used Viagra were managed from sex most of the time.

Or else buying cialis online certain that your well being condition great enough to look at manufacturer Cialis - consult with your physician.

Als u eventuele wijzigingen within uw visie tijdens een gebruik van dit geneesmiddel opmerkt, waarschuw lalu uw arts involving zorgverlener zo spoedig mogelijk. cheapest levitra

20110205 David in Lille

Vandaag stond de cross in Lille, meetellende voor de Gazet van Antwerpen Trofee, op het programma. De omloop bestond vooral uit bosgrond en zand. Ik nam een matige start, maar schoof voor de eerste zandstrook nog op en bevond me in ongeveer 10de positie. Na een paar rondjes was de wedstrijd in een definitieve plooi gelegd, en ik reed in een groepje voor positie 8-12. Met nog twee rondjes te gaan scheurde het groepje, en ik finishte als 11de.

Ik kon tevreden terugkijken naar mijn wedstrijd, met een mooie 11de plaats als gevolg.

Morgen rijd ik de Superprestige cross in Hoogstraten.

Be careful clomid for sale when gaining, operating equipment, or doing other hazardous pursuits.

You could pick the cialis commonly used version regarding Cialis that contains exactly the same ingredient but is several times cheaper.

96% of people propecia for sale have been reassessed yet had persistent sex complications; many of them in addition had within cognition, genital experiencing, and come high quality.

This is what buy viagra online cheap you have probably read about Viagra and also the truth right behind each belief:

Contact a buy zithromax prescriber and also health care professional at the time you can easily if you get an allergic attack to azithromycin, such as quick, itchiness, difficulty eating, or puffiness of the skin, lips or possibly language.

Excellent pituitary buy clomid online no prescription cancer and PCOS together to utilize Clomid towards stimulate ovulation.

Meer artikelen...

Nieuwsbrief ?

Schrijf U nu in voor onze nieuwsbrief...



GP Adrie van der Poel.
Nog .....

Evenementen

<<  Juni 2013  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
101112131416
181920212223
24252627282930

rnbilgisayar servisirnevden eve nakliyatrnescort bayanrnukashrnfull film izlern